efi

Uznany lider który dostarcza przełomowe technologie i rozwiązania do produkcji reklamy, opakowań, tekstyliów, płytek ceramicznych i spersonalizowanych dokumentów. EFI jest producentem i dostawcą tuszy, cyfrowych interfejsów dla wiodących producentów urządzeń drukujących, oprogramowania do kompleksowej obsługi biznesowej, które usprawnia cały proces produkcji poligraficznej, zapewniając klientom zwiększoną konkurencyjność i maksymalną produktywność.

PM Software

PM Software jest firmą specjalizującą się w automatyzacji procesów w drukarniach.

Podstawowym  produktem oferty jest  callas pdfToolbox, który służy do weryfikacji plików PDF oraz ich dalszego przygotowania do druku. Oprogramowanie to stało się dominującym narzędziem na rynku polskich drukarni internetowych.

W oparciu o ten produkt powstał system PM Preflight - platforma pośrednicząca między sklepem internetowym a callas pdfToolbox serwerem pozwalająca na zwizualizowanie dostarczonego pliku i jego akceptację przez zleceniodawcę. Rozszerzeniem tego pomysłu było stworzenie systemu automatycznej impozycji - AutoIMP. Jest systemem, który w oparciu o współdziałanie kilku rozwiązań ma prowadzić do pełnej automatyzacji systemu generacji, analizy i akceptacji arkuszy do druku. Celem nadrzędnym jest generowanie takich układów impozycyjnych, które w określonym momencie czasowym będą najbardziej opłacalne z punktu widzenia systemu produkcyjnego Klienta. We współpracy z systemem produkcyjnym ma zapewnić dostarczenie do druku w odpowiednim czasie wszystkich zleconych prac, tak żeby można je było wykończyć i oddać klientowi na czas.

Od dwóch lat w ofercie PM Software znalazł się system zarządzania produkcją - austriacki Rogler MIS. Umożliwił on skonstruowanie w pełni automatycznego planowania i produkcji zamówionych prac, ograniczając dotychczasowe zasoby drukarni do wykwalifikowanego planisty nadzorującego proces planowania. Pozostałe procesy działają automatycznie: przyjęcie zlecenia poprzez sklep internetowy - wyznaczenie ścieżek produkcyjnych zleceniu - automatyczna impozycja - zaplanowanie produkcji - przypisanie i pobranie z magazynu odpowiednich materiałów produkcyjnych - rozliczenie zlecenia do celów analizy biznesowej.

Kolejnym bardzo ważnym elementem oferty jest realizacja wdrożeń oparta o oprogramowanie Enfocus Switch szczególnie w obszarze druku wielkoformatowego.

PM Software zajmuje się także szeroko pojętym Color Managementem - oferując systemy proofingowe oraz dostęp do systemu kontroli jakości druku CQC umożliwiającego kalibrację i nadzór nad drukiem w odniesieniu do normy ISO 12647-2.

PM Software dostarcza dokładnie takie rozwiązania jakich potrzebujesz.

Sun Chemical

Sun Chemical to światowy lider w produkcji materiałów. Dostarcza rozwiązania umożliwiające druk najwyższej jakości opakowań i etykiet. W ofercie firmy: farby - offsetowe, fleksograficzne, specjalistyczne – metaliczne i fluorescencyjne, offsetowe i flekso UV, farba biała Sun Lase do zadruku laserem niskiej mocy, do zabezpieczeń – termochromowe, świecące w świetle UV, zmieniające kolor, Valimark, ukryte – reagujące na czytnik IR, lakiery – standardowe i do efektów specjalnych, kleje, Pantone Live, środki pomocnicze.

xrite

Firma X-Rite z siedzibą w Grand Rapids, Michigan, jest globalną firmą z lokalizacjami na całym świecie. Eksperci w dziedzinie łączenia sztuki i nauki o kolorze, koncentrują się na dostarczaniu kompletnych rozwiązań zarządzania kolorami dla klientów w każdej branży, w której kolor ma znaczenie. Założona w 1958 r. firma X-Rite została stworzona przez naukowców zajmujących się badaniami nad kolorami, dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić jakość kolorów w swoim łańcuchu dostaw. Jako firma, która napędza innowacje poprzez ciągłe doskonalenie, X-Rite Pantone była i nadal będzie firmą, która jest dumna z rozwiązań i usług wysokiej jakości, na których jest zbudowana.