ESKO

Produkty z oferty Esko pomagają zarządzać procesami pakowania i wydruku właścicielom marek, sprzedawcom detalicznym, projektantom, firmom z branży przygotowania do druku, domom handlowym, producentom opakowań i firmom konfekcjonującym.

 

Rozwiązania Esko są stosowane w zarządzaniu pakowaniem, zarządzaniu zasobami, tworzeniu szaty graficznej, projektów konstrukcyjnych, przygotowywaniu do druku, tworzeniu wizualizacji 3D, produkcji płyt fleksograficznych, automatyzacji procesów roboczych, procesie zapewniania jakości, produkcji próbek, paletyzacji, współpracy w obrębie łańcucha dostaw i/lub produkcji znaków i reklam w przypadku 9 na 10 opakowań detalicznych.

REPROFIKUS

Firma Reprograf-Grafikus zajmuje się profesjonalnym doradztwem w dziedzinach druku offsetowego, fleksograficznego, cyfrowego i wielkoformatowego. Pomaga łączyć rozwiązania cyfrowe i analogowe, a także dostarcza odpowiedniego oprogramowanie, optymalizujące pracę drukarń. Świadczy najwyższej klasy usługi serwisowe na terenie całego kraju.

 

Szybko zmieniający się rynek i pojawiające się u klientów potrzeby częstego wykorzystania kilku odrębnych technologii „pod jednym dachem” sprawiają, że naturalnym wyborem jest współpraca z Reprograf-Grafikus. Wierzymy, że połączenie kompetencji firm Reprograf i Grafikus Systemy Graficzne, które przez lata ugruntowały swoją pozycję jako wiodący dystrybutorzy maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych na polskim rynku poligraficznym pozwala oferować najwyższej klasy usługi, doradztwo oraz zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe.

W Reprograf-Grafikus znajdziecie Państwo wiarygodnego partnera biznesowego: nasz zespół pracowników, których znacie i którzy służą Państwu pomocą na co dzień, zawsze pozostaje do Waszej dyspozycji.

SUN CHEMICAL

Sun Chemical, światowy lider w produkcji materiałów; dostarcza rozwiązania umożliwiające druk najwyższej jakości opakowań i etykiet. W ofercie firmy: FARBY – offsetowe, fleksograficzne; SPECJALISTYCZNE – metaliczne i fluorescencyjne, offsetowe i flekso UV; farba biała Sun Lase do zadruku laserem niskiej mocy; DO ZABEZPIECZEŃ – termochromowe, świecące w świetle UV, zmieniające kolor, Valimark, ukryte – reagujące na czytnik IR; LAKIERY – standardowe i do efektów specjalnych; KLEJE; PANTONE LIVE; ŚRODKI POMOCNICZE.